Administrator sieci telekomunikacyjnych
Nexet sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 marca, 09:35

Opis stanowiska

Administracja siecią telekomunikacyjną

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie architektury sieci światłowodowej zapewniającej szerokie możliwości przyłączenia,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i niezawodnością infrastruktury sieciowej,
  • Rozwiązywanie problemów z działaniem sieci (routery, przełączniki, urządzenia firewall/UTM, Wi-Fi), utrzymanie w ruchu urządzeń sieciowych,
  • Zarządzanie fizycznymi urządzeniami i serwerami sieciowymi,
  • Wybór, instalacja i utrzymanie narzędzi do zarządzania siecią.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania

  • Dobra znajomość architektury sieci, topologii i urządzeń sieciowych oraz wiedza z zakresu budowy i bezpieczeństwa sieci,
  • Znajomość zagadnień z obszaru cyberbezpieczeństwa,
  • Umiejętność diagnostyki problemów sieciowo-serwerowych,

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w bardzo dobrej atmosferze,
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ubezpieczenie pracownicze;
  • Karta multisport.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

3200 - 10050 PLN

Curriculum vitae