Cloud Security Specialist
Software Defined Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 16 marca, 15:49

Opis stanowiska

Kim jesteśmy? Nasza Spółka powstała w 2014 roku jako firma specjalizująca się w zapewnieniu stabilności, wydajności i bezpieczeństwa aplikacji poprzez analizę, optymalizację i ochronę danych w środowiskach wykorzystujących m.in. mikrosegmentację czy service mesh. Software Defined tworzy kilkunastoosobowy zespół ludzi aktywnych w informatyce od ponad 20 lat. Stawiamy na silne kompetencje i wartości merytoryczne, które nasza organizacja czerpie z wielu lat doświadczeń zespołowych i indywidualnych naszych pracowników zdobywanych w największych międzynarodowych organizacjach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Czym będziesz się zajmować? Automatyzacją bezpieczeństwa w środowiskach chmurowych / hybrydowych.

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa w środowiskach chmurowych / hybrydowych

Oferujemy

  • Jak wygląda współpraca z nami? Praca w pełnym wymiarze: umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenie jeżeli jesteś studentem. Forma pracy: zdalna, stacjonarna lub hybrydowa, realizacja projektów z największymi firmami w Polsce. Zaawansowane technologie, aby umożliwić Ci rozwój

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae