KIEROWNIK PROJEKTU POLSKA, ZAGRANICA
IN-TECH RUSZTOWANIA SP. Z O.O.
Koszalin, Zachodniopomorskie

praca 11 marca, 08:06

Opis stanowiska

Praca na stanowisku Kierownika projektu polega głównie na nadzorze nad jakością i tempem wykonywanych prac oraz BHP pracy a także na koordynacji działań i prowadzeniem inwestycji zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu. Oferta dotyczy pracy na terenie całej Polski (istnieje również możliwość wyjazdu na kontrakt zagraniczny)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Nadzór nad jakością i tempem wykonywanych prac;• Nadzór nad BHP pracy;• Nadzór nad powierzonym sprzętem;• Koordynacja działań i prowadzenie inwestycji zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu, man-power;• Nadzór i administrowanie wymaganych dokumentów;• Oferowanie usług i pozyskiwanie nowych Klientów na projekcie. •Praca w całej Polsce (istnieje możliwość wyjazdu na kontrakt zagraniczny)

Wymagania

  • • Wykształcenie techniczne ( mile widziane wyższe –budowlane);• Dyspozycyjność, odpowiedzialność, motywacja do podejmowania wyzwań i osiągania założonych celów;• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook);• Prawo jazdy kategorii B;• Dobra znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego, i/lub francuskiego) umożliwiająca bezpośrednią i płynną komunikację z obcokrajowcami posługującymi się jęz. angielskim (niemieckim i/lub francuskim) w stopniu umożliwiającym rozmowę nt. dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem:  praca na podobnym stanowisku, uprawnienia budowlane, znajomość systemu rusztowań, kwalifikacje specjalisty ds. bhp, specjalisty ds. ZSZ, ochrony środowiska

Oferujemy

  • • Atrakcyjne warunki finansowe i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiągniętych sukcesów;• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;• Niezbędne narzędzia pracy: tel. komórkowy, laptop i samochód służbowy;• Szkolenia i rozwój zawodowy (zapewniamy i pomagamy odbyć praktyki w celu uzyskania uprawnień).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae