PROJEKTANT RUSZTOWAŃ
IN-TECH RUSZTOWANIA SP. Z O.O.
Koszalin, Zachodniopomorskie

praca 11 marca, 07:57

Opis stanowiska

Praca na stanowiski projektanta rusztowań polega na: • Wykonywaniu rysunków: koncepcyjnych, wycen, zestawień materiałowych; • Wraz z rozwojem rozszerzony zakres o: dokumentację techniczną, projekty statyczne

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wykonywanie rysunków: koncepcyjnych, wycen, zestawień materiałowych;• Wraz z rozwojem rozszerzony zakres o: dokumentację techniczną, projekty statyczne

Wymagania

  • Wymagania: • Rozpoczęte studia kierunek budownictwo minimum (4 rok studiów) oraz chęć kontynuowania nauki celem uzyskania niezbędnych uprawnień;• Znajomość dowolnego programu statycznego typu np: Robot, Axis VM, RSTAB;• Prawo jazdy kategorii B;• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca sporządzanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  •  doświadczenie w zawodzie projektanta konstrukcji stalowych, uprawnienia projektowe, znajomość systemu rusztowań, kwalifikacje specjalisty ds. bhp, specjalisty ds. ZSZ, ochrony środowiska.

Oferujemy

  • • Atrakcyjne warunki finansowe i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiągniętych sukcesów;• Pełną pomoc w przygotowaniu do pełnienia obowiązków;• Szkolenie z zakresu wykonywania obliczeń rusztowań. Praca w młodym zespole ludzi chętnych do dzielenia się wiedzą;• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;• Niezbędne narzędzia pracy: tel. komórkowy i komputer typu stacja robocza;• Rozwój zawodowy (zapewniamy i pomagamy odbyć praktyki w celu uzyskania uprawnień do projektowania konstrukcji stalowych bez ograniczeń).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae