Technik utrzymania ruchu
Fundacja Budowania Biznesu FOR PROFIT
Wrocław, Dolnośląskie

praca 24 kwietnia, 08:44

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu w firmie zlokalizowanej w miejscowości Biskupice Podgórne (15km od centrum Wrocławia).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej – praca w systemie 4-brygadowym
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i
  • urządzeń produkcyjnych
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych
  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp)
  • Tworzenie instrukcji pracy/procedur

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym (lub osoby bez doświadczenia, ale z wiedzą z obszaru: mechanika, elektryka, pneumatyka
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki
  • Umiejętnością posługiwania się podstawowymi narzędziami z w/w obszarów
  • Znajomością jednostek pomiarowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych
  • Wiedza nt. budowy układów pneumatycznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy po 12h, 4 dni wolnego. Praca w godz. 7-19 dniówki, 19-7 nocki. Transport jest dopasowany do systemu pracy)

Mile widziane

  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/MITSUBISHI
  • doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4300-7000 zł brutto (3000-5000 zł netto)
  • umowa o pracę
  • bezpłatny transport z Wrocławia
  • bogaty pakiet benefitów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria materiałowa
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

4300 - 7000 PLN

Curriculum vitae