Młodszy specjalista ds. zakupów chemii (do przyuczenia)
Kronospan HPL
Mielec, Podkarpackie

praca 7 marca, 10:38

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy ambitnych osób z pasją na stanowisko: Młodszy specjalista ds. zakupów chemii (do przyuczenia) Miejsce pracy: Mielec lub Pustków lub Jasło. Twój cel to kariera w dziele zakupów? A może masz wykształcenie chemiczne i chciałabyś spróbować swoich sił w tym obszarze? Szukamy komunikatywnej osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, która nie boi się nowych wyzwań i posiada umiejętności analityczne. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie chemiczne lub doświadczenie w sprzedaży, zakupach lub obsłudze klienta. Zapewnimy Ci wiedzę i szkolenia, których potrzebujesz, aby odgrywać ważną rolę w naszym zespole i rozwijać z nami swoją karierę.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zarządzanie daną kategorią zakupową i portfolio obecnych dostawców.
  • Tworzenie strategii zakupowej w ramach zarządzanej kategorii surowców chemicznych.
  • Negocjowanie warunków handlowych i umów z dostawcami.
  • Czynny udział w analizie rynku.
  • Weryfikacja i ocena obecnych dostawców, umów oraz zasad współpracy.
  • Sporządzanie projektów umów.
  • Poszukiwanie nowych źródeł dostaw.
  • Inicjowanie projektów oszczędnościowych.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, logistyka, handel zagraniczny, zarządzanie lub pokrewne).
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację podczas negocjacji.
  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Umiejętności rozwiązania problemów i pracy pod presją czasu.
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i analitycznych.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • logistyka
  • technologia chemiczna
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae