Project Leader / Technolog
TEKNIA Rzeszów Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 marca, 07:47

Opis stanowiska

Wdrażanie i uruchamianie nowych produktów do produkcji Opracowanie założeń dla narzędzi, stacji, linii produkcyjnych Nadzór nad terminowym wykonaniem narzędzi, stacji, linii produkcyjnych Przeprowadzanie prób technologicznych Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz sposobu ich kontroli Analizę wyników pomiarów nowych wyrobów i opracowanie planu poprawy narzędzi Tworzenie dokumentacji procesowej i PPAP (Diagram przepływu procesu, PFMEA, Plan Kontroli,...) Nadzór nad procesem produkcyjnym (wydajność, rozwiązywanie problemów, itp.) Bezpośredni kontakt i wsparcie techniczne dla Klienta

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych produktów do produkcji Opracowanie założeń dla narzędzi, stacji, linii produkcyjnych Nadzór nad terminowym wykonaniem narzędzi, stacji, linii produkcyjnych Przeprowadzanie prób technologicznych Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz sposobu ich kontroli Analizę wyników pomiarów nowych wyrobów i opracowanie planu poprawy narzędzi Tworzenie dokumentacji procesowej i PPAP (Diagram przepływu procesu, PFMEA, Plan Kontroli,...) Nadzór nad procesem produkcyjnym (wydajność, rozwiązywanie problemów, itp.) Bezpośredni kontakt i wsparcie techniczne dla Klienta

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn i pokrewne) Dobra znajomość rysunku technicznego Mile widziana znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych Dobra znajomość j.angielskiego w mowie i w piśmie Mile widziana znajomość j.niemieckiego Znajomość pakietu Office Umiejętność analitycznego myślenia Umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie branży Automotive o ugruntowanej pozycji na rynku Umowę o pracę Kartę MultiSport Pracę w młodym, energicznym zespol

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae