Specjalista ds. publikacji dokumentów z j. niemieckim
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 2 marca, 10:57

Opis stanowiska

Your Impact: Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Jesteśmy obecni zarówno przy realizacji obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową. Zatrudniamy ponad 50 000 pracowników na całym świecie. W Krakowie znajduje się Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudniamy już ponad 1100 inżynierów oraz ponad 1000 specjalistów różnych branż ( Ksiegowość, IT, HR, Zakupy) w ramach Centrum Usług Wspólnych. Wspieramy mozliwość rozwoju zawodowego nieustannie podnosząc kwalifikacje naszej Kadry Inżynierskiej, poprzez udział w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach branżowych, konferencjach czy tez inicjatywach nietechnicznych typu mentoring czy wolontariat. Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia. Zakres obowiązków: Tworzenie wysokiej jakości dokumentów (np. odpowiedzi na oferty, raportów z projektów, oświadczeń o możliwościach, podręczników, instrukcji, materiałów marketingowych), odpowiednich dla docelowych odbiorców. Badanie, wyszukiwanie, analiza i edycja treści związanych z ofertami usług i materiałami marketingowymi. Praca zgodnie z ustalonymi szablonami, procesami i dobrymi praktykami projektowania i tworzenia treści zgodnie z wymaganiami przetargowymi i standardami wewnętrznymi (wytyczne dotyczące marki, ton wypowiedzi itp.). Poszerzanie swojej wiedzy i dzielenie się nią z kolegami z zespołu. Poszukiwanie możliwości ciągłego doskonalenia się. Here’s What You’ll Need: Nasze wymagania: Dyplom ukończonych studiów magisterskich lub licencjackich z filologii angielskiej z językiem niemieckim, filologii germańskiej lub lingwistyki stosowanej z językiem angielskim i niemieckim. Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Doświadczenie w tworzeniu/edycji tekstów (dziennikarstwo, tworzenie treści, copywriting, korekta) lub tłumaczenia. Zaawansowane znajomość oprogramowania DTP (MS Office, tj. Word, Excel, PowerPoint). Umiejętność pracy w zespole, w dynamicznym środowisku, pod presja czasu Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, dbałość o szczegóły. Gotowość do krótkich podróży służbowych (np. kilka dni raz na kwartał). Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30) „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h) Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna) Dofinansowanie kursu j. angielskiego Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:Tworzenie wysokiej jakości dokumentów (np. odpowiedzi na oferty, raportów z projektów, oświadczeń o możliwościach, podręczników, instrukcji, materiałów marketingowych), odpowiednich dla docelowych odbiorców.Badanie, wyszukiwanie, analiza i edycja treści związanych z ofertami usług i materiałami marketingowymi.Praca zgodnie z ustalonymi szablonami, procesami i dobrymi praktykami projektowania i tworzenia treści zgodnie z wymaganiami przetargowymi i standardami wewnętrznymi (wytyczne dotyczące marki, ton wypowiedzi itp.).Poszerzanie swojej wiedzy i dzielenie się nią z kolegami z zespołu.Poszukiwanie możliwości ciągłego doskonalenia się.

Wymagania

  • Nasze wymagania:Dyplom ukończonych studiów magisterskich lub licencjackich z filologii angielskiej z językiem niemieckim, filologii germańskiej lub lingwistyki stosowanej z językiem angielskim i niemieckim.Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego.Doświadczenie w tworzeniu/edycji tekstów (dziennikarstwo, tworzenie treści, copywriting, korekta) lub tłumaczenia.Zaawansowane znajomość oprogramowania DTP (MS Office, tj. Word, Excel, PowerPoint).Umiejętność pracy w zespole, w dynamicznym środowisku, pod presja czasuWysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, dbałość o szczegóły.Gotowość do krótkich podróży służbowych (np. kilka dni raz na kwartał).

Oferujemy

  • Oferujemy:Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzinMożliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowymElastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30)„Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h)Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastrukturyWspółpracę z inżynierami z zagranicznych biur JacobsMożliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowaniaCzłonkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnościąPakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)Dofinansowanie kursu j. angielskiego Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierówMożliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae