Młodszy Automatyk
Quality Machining Team Sp. z o.o.
Trzciana, Podkarpackie

praca 1 marca, 13:57

Opis stanowiska

Miejsce pracy-- Bratkowice – Dąbrowa Twój zakres obowiązków: * Dobór rozwiązań technicznych, ich implementacja i uruchomienie na linii produkcyjnej, * Tworzenie projektów układów sterowania z wykorzystaniem sterowników PLC dla urządzeń, * Współudział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej dla wytwarzanych urządzeń, * Wspieranie procesów produkcji, odpowiedzialność za utrzymanie systemów i ciągłości ich działania, pomoc techniczna, * Tworzenie dokumentacji i specyfikacji technicznych stanowisk zautomatyzowanych, * Nadzór i dobór elementów automatyki do konkretnych zastosowań urządzeń, Nasze wymagania: + Wykształcenie m.in. techniczne, mile widziane wyższe (automatyk, mechatronik, elektronik, informatyk, elektryk) + Umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznej, + Prawo jazdy kategorii B i gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych, + Znajomość języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikację, + Umiejętność rozruchu układów napędowych (falowniki, serwa, silniki krokowe) + Znajomość sterowników PLC (np. Omron, Mitsubishi, Simens, Eaton i inne) Oferujemy: - Na start umowa o pracę na ¼ etatu, - Samorealizacja w dobrze rozwijającej się firmie, - Różnorodność projektów i możliwość samodzielnego prowadzenia projektu, - Z czasem stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, - Udział w technicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje wymagane na stanowisku pracy, - Miła atmosfera pracy i regularne wyjazdy integracyjne, - Elastyczny czas pracy Kontakt: - Strona internetowa: www.qmt-cnc.pl - Mail: biuro@qmt-cnc.pl - Telefon: 503 769 177

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja projektów, spotkania operacyjne, zdobywanie potrzebnej wiedzy.

Wymagania

  • Chcę do pracy przy projektach ambitnych linii produkcyjnych.

Oferujemy

  • Pracę przy rozwojowych projektach.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

1000 - 5000 PLN

Curriculum vitae