Młodszy Konstruktor Maszyn
Quality Machining Team Sp. z o.o.
Bratkowice, Podkarpackie

praca 1 marca, 12:22

Opis stanowiska

Miejsce pracy --- Bratkowice – Dąbrowa Twój zakres obowiązków: * Dobór rozwiązań technicznych i uruchomienie na linii produkcyjnej maszyn, urządzeń i przyrządów, * Współudział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej dla wytwarzanych urządzeń, * Tworzenie dokumentacji i specyfikacji technicznych stanowisk zautomatyzowanych, * Wsparcie zespołu konstruktorów w realizacji projektów dla różnych dziedzin przemysłu, * Przygotowywanie koncepcji, przygotowywanie i wprowadzanie zmian w dokumentacji, Nasze wymagania: + Wykształcenie m.in. techniczne, mile widziane wyższe (mechanik, automatyk, mechatronik, elektronik, informatyk,) + Umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej, + Prawo jazdy kategorii B i gotowość do sporadycznych wyjazdów wdrożeniowych, + Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora, + Znajomość jednego z programów CAD: Solid Works, Inventor, SolidEdge, NX, + Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń, + Wiedza na temat doboru elementów maszyn: łożyska, napędy, przekładnie, czujniki, itp., + Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, + Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i odpowiedzialność za wykonaną pracę. Oferujemy: - Na start umowa o pracę na ¼ etatu, - Różnorodność projektów i możliwość samodzielnego prowadzenia projektu, - Z czasem stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat oraz dodatki, - Udział w technicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje wymagane na stanowisku pracy, - Miła atmosfera pracy i regularne wyjazdy integracyjne, - Elastyczny czas pracy. Kontakt: -- Strona internetowa: www.qmt-cnc.pl -- Mail: biuro@qmt-cnc.pl -- Telefon: 503 769 177

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja zadań z ogłoszenia o pracę.

Wymagania

  • Chęć do realizacji ambitnych projektów linii produkcyjnych.

Mile widziane

  • Umiejętności wyobraźni przestrzennej

Oferujemy

  • Informacje w treści ogłoszenia

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • fizyka techniczna
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowania związane z prototypowaniem i tworzeniem rozwiązań technologicznych.

Wynagrodzenie

1000 - 5000 PLN

Curriculum vitae