Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta i Odpraw Celnych
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

praca 28 lutego, 13:36

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługiwanie klientów zagranicznych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Przyjmowanie, monitorowanie i kontrolowanie realizacji zamówień
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych, sporządzanie dokumentacji celnej oraz jej weryfikowanie
  • Reprezentowanie firmy przed Urzędem Celnym i Agencjami Celnymi

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane logistyka, ekonomia, filologia)
  • Swobodnie komunikujesz się w języku rosyjskim (min. poziom B2)
  • Znasz MS Office jak własną kieszeń, a wyszukiwanie i przetwarzanie danych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Efektywnie współpracujesz w zespole oraz z instytucjami zewnętrznymi
  • Jesteś konsekwentny/a i potrafisz pracować pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość prawa celnego i umiejętność interpretowania przepisów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę w miejscu pełnym pasji do barw
  • Wiedzę i doświadczenie – dostęp do warsztatów, zajęć językowych, szkoleń i narzędzi pomagających rozwijać Twoje kompetencje zawodowe
  • Elastyczny pakiet benefitów – możesz dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki internetowej platformie masz dostęp do m.in. kart MultiSport, ofert kulturalnych, sklepów, wyjazdów indywidualnych. Jeśli masz fokus na zdrowie – mamy dla Ciebie również prywatną opiekę medyczną
  • Dobry i szybki dojazd – nasze biuro mieści się niedaleko zjazdu z autostrady A4

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • transport
  • zarządzanie

Języki

  • angielski (średni)
  • rosyjski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae