KONSTRUKTOR
Huta Stalowa Wola S.A.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 25 lutego, 13:59

Opis stanowiska

Opracowanie dokumentacji technicznej wyrobów, obsługa konstrukcyjna produkcji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowanie dokumentacji interaktywnej przy wykorzystywaniu programów graficznych.
  • Opracowywanie lub udział w opracowaniu projektów wstępnych i koncepcyjnych, założeń taktyczno-technicznych.
  • Adaptacja dokumentacji konstrukcyjnej dla potrzeb i możliwości technologicznych producenta.
  • Aktualizacja zmian modernizacyjnych w dokumentacji użytkowania, zabezpieczenia.
  • Opracowywanie dokumentacji niezbędnej dla prawidłowej realizacji wykonywanych zadań i pracy, dokumentacji użytkowania i zabezpieczenia.
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w celu zapewnienia jakości i nowoczesności rozwiązań i opracowań technologicznych.
  • Prowadzenie i koordynacja pracy zespołów konstrukcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne i wiedza zawodowa.
  • Praktyczna umiejętność obsługi programów wspomagających projektowanie (NX, Teamcenter, DraftSight, SolidWorks, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW, SolidWorks Composer, Microsoft Visio).
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office.
  • Kreatywność i zdolność do pracy w zespole projektowym.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w obliczu częstych zmian.
  • Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach i wyjazdach służbowych.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej, przemysł ciężki.
  • Znajomość dodatkowego języka obcego.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach obowiązującego systemu szkoleń, w tym dofinansowanie studiów związanych z profilem stanowiska.
  • Dodatkowe benefity – opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW.
  • Bogaty pakiet socjalny, również dla Twoich najbliższych (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych i inne)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae