Chemik
Cement Ożarów S.A.
Karsy, Świętokrzyskie

praca 25 lutego, 13:21

Opis stanowiska

Przygotowanie i analiza zadanych próbek

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowywanie i analiza zadanych próbek materiałów budowlanych
  • bieżąca kontrola aparatury laboratoryjnej
  • terminowe i dokładne raportowanie wyników pracy w języku angielskim
  • efektywne wykorzystywanie zasobów laboratorium do udoskonalania procesów i procedur analitycznych
  • aktywny udział w utrzymaniu standardów ISO 17025

Wymagania

  • wykształcenie średnie chemiczne (analityczne)
  • analityczne podejście do wyciągania wniosków z analiz
  • znajomość normy PN-EN 196 oraz PN-EN 17025
  • doświadczenie w pracy ze spektrometrem ICP, analizatorem rtęci, TOC lub innymi analizami instrumentalnymi i ilościowymi
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w badaniach wykorzystujących najnowszą aparaturę i metody badawcze
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku, do nauki języka angielskiego, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae