Operator Centralnej Sterowni
Cement Ożarów S.A.
Karsy, Świętokrzyskie

praca 25 lutego, 12:56

Opis stanowiska

Obsługa Centralnej Sterowni w Cement Ożarów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Sterowanie urządzeniami produkcyjnymi na węzłach przygotowania surowca, wypału klinkieru i produkcji cementu
  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i dokumentacją technologiczną
  • Prowadzenie procesu technologicznego według obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska
  • Współpraca z operatorami produkcyjnymi oraz pracownikami służb technicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz raportów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: Inżynieria materiałowa, Ceramika, Chemia procesowa)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość SAP
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, w tym budowania i utrzymywania relacji, komunikatywność oraz rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Gotowość i otwartość na rozwój zawodowy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia w środowisku międzynarodowym
  • Pakiet szkoleń rozwojowych
  • Umowę o pracę oraz onboarding
  • Wyjazdy szkoleniowe do innych krajów europejskich w ramach udziału w programach rozwojowych
  • Mentoring
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, itp.
  • Możliwość rocznego wyjazdu zagranicznego do innego zakładu z grupy CRH

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae