Kosztorysant - inż.środowiska, inż.komunalna
Budmax Sp. z o.o.
Dąbrówki, Podkarpackie

praca 25 lutego, 12:28

Opis stanowiska

Przygotowanie kosztorysów ofertowych na podstawie projektów, Przygotowanie ofert, wycen Korespondencja z zamawiającym Przygotowywanie dokumntacji przetargowej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowanie kosztorysów ofertowych na podstawie projektów,Przygotowanie ofert, wycenKorespondencja z zamawiającym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynieria środowiska/inżynieria komunalna-Praktyczna znajomość sporządzania kosztorysów instalacji sanitarnych-wycena kosztorysów-sporządzanie ofert przetargowych-komunikatywność i wysoka kultura osobista,-umiejętność pracy w zespole,-umiejętność pracy pod presją czasu,-samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

Mile widziane

  • mile widziana znajomość prawa budowlanego; mile widziane prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,wynagrodzenie płatne na początku każdego miesiąca: podstawa +premiapracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16niezbędne narzędzia do pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

3000 - 5000 PLN

Curriculum vitae