Młodszy Inżynier Ruchu
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 24 lutego, 11:28

Opis stanowiska

Praca w zespole ukierunkowanym na dostarczanie różnorodnych projektów transportowych i drogowych Przeprowadzanie analiz bezpieczeństwa ruchu drogowego i formułowanie na ich podstawie wniosków dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych Zaangażowanie w lokalne i międzynarodowe projekty, w tym Smart Motorway Programme Alliance i Scheme Delivery Framework w Wielkiej Brytanii Użycie danych w celu zrozumienia problemów sieci drogowej oraz ich przyczyn w celu opracowania konceptów ich rozwiązania Sporządzanie notatek technicznych oraz raportów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Praca w zespole ukierunkowanym na dostarczanie różnorodnych projektów transportowych i drogowychPrzeprowadzanie analiz bezpieczeństwa ruchu drogowego i formułowanie na ich podstawie wniosków dla klientów wewnętrznych i zewnętrznychZaangażowanie w lokalne i międzynarodowe projekty, w tym Smart Motorway Programme Alliance i Scheme Delivery Framework w Wielkiej BrytaniiUżycie danych w celu zrozumienia problemów sieci drogowej oraz ich przyczyn w celu opracowania konceptów ich rozwiązaniaSporządzanie notatek technicznych oraz raportów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru Transportu, Inżynierii Lądowej, Inzynierii Komunikacyjnej, Budownictwa)Wiedza, zrozumienie i/lub doświadczenie w analizie ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa transportuUmiejętność przedstawiania wniosków w czytelny i zwięzły sposóbZnajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)Dobra znajomość języka angielskiegoMile widziane szerokie zainteresowanie tematem ITS/planowania transportu/inżynierii ze zrozumieniem strategii i zasad analizy danych i wymagań technicznych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy między 7:30-9:30) „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h) Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs (Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna) Dofinansowanie kursu j. angielskiego Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • logistyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae