ASYSTENT ARCHITEKTA / ARCHITEKT
URBAN PROJECT
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 lutego, 02:12

Opis stanowiska

BIURO ARCHITEKTONICZNE W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM POSZUKUJE KREATYWNEJ OSOBY DO ZESPOŁU NA STANOWISKO: ARCHITEKTA / ASYSTENTA ARCHITEKTA Praca w biurze w Rzeszowie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie projektów budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych oraz usługowych i przemysłowych.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej budowlanej, technicznej i wykonawczej.
  • Uczestnictwo w procesie inwestycyjnym

Wymagania

  • Biegła znajomość: Archicad
  • Znajomość: AutoCAD, Office
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Chęć stałego rozwoju osobistego
  • Dobra organizacja własnej pracy oraz kultura osobista.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o BIM

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje za Twoje zaangażowanie w prowadzone projekty.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju oraz niezbędnej praktyki zawodowej.
  • Kreatywną, pracę pełną ciekawych wyzwań i interesujących projektów.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Informacje dodatkowe

  • Prosimy wraz z CV o przesłanie PORTFOLIO.

Curriculum vitae