Business Development Assistant
JW+A
Kraków, Małopolskie

praca 22 lutego, 09:52

Opis stanowiska

Kogo szukamy: Poszukujemy proaktywnej osoby, która jest gotowa do rozwoju i poznania nowoczesnych narzędzi i procesów sprzedaży w dynamicznie rosnącej firmie zajmującej się działalnością na rzecz środowiska naturalnego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kontaktem z klientami na etapie pre-sales,
  • koordynacją dokumentów otrzymanych od klientów w celu przygotowania oferty
  • koordynacją spotkań z klientami i zespołem JW+A,
  • monitorowaniem, obsługą i analizą danych CRM,
  • opisywaniem i aktualizacją procesów,
  • wsparciem w przygotowywaniu ofert oraz analiz biznesowych na podstawie danych zbieranych w procesie sprzedaży,
  • monitorowaniem aktualnych trendów rynkowych.

Wymagania

  • Czego od Ciebie oczekujemy:
  • lubisz procesy i nie boisz się zmierzyć efektów działań Twoich i zespołu,
  • w komunikacji nie tylko mówisz, ale potrafisz też słuchać,
  • jesteś zainteresowany nowymi technologiami, a praca w środowisku Google for Business z wykorzystaniem zewnętrznych aplikacji nie jest Ci obca,
  • tam gdzie leży to w zakresie Twoich kompetencji potrafisz zająć się zadaniami od A do Z,
  • potrafisz pytać i prosić o wsparcie,
  • organizacja pracy to Twoja mocna strona, a jeżeli na telefonie masz już zainstalowaną aplikację do zarządzania zadaniami z której aktywnie korzystasz to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!
  • zainteresowania i znajomości kwestii ekologii, zielonego budownictwa, ograniczenia emisji CO2 i odpowiedzialnego społecznie biznesu.

Oferujemy

  • Co zyskasz poza wynagrodzeniem?
  • zdobędziesz kompetencje w zakresie sprzedaży i revenue operations,
  • poznasz nowoczesne narzędzia do zarządzania sprzedażą,
  • będziesz miał okazję pracować dla dużych klientów instytucjonalnych,
  • Twoja rola ma potencjał rozwoju do samodzielnego stanowiska w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę w firmie o zdefiniowanej kulturze organizacyjnej i wartościach;
  • opracowanie indywidualnej ścieżki rozwoju;
  • kartę Multisport i dodatkową opiekę zdrowotną;
  • onboarding pracowniczy;
  • wyjazdy integracyjne (najczęściej w góry!).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

  • JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?
  • Do 25 lutego 2022 r. wypełnij formularz rekrutacyjny:
  • Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się i umówimy na wideorozmowę.
  • Prosimy, nie wysyłaj CV w odpowiedzi na to ogłoszenie. Formą zgłoszenia jest uzupełnienie formularza. :)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny