Junior Green Building Specialist
JW+A
Kraków, Małopolskie

praca 22 lutego, 09:45

Opis stanowiska

KIM JESTEŚMY? JW+A to zespół specjalistów w zakresie zrównoważonego i ekologicznego budownictwa. Doradzamy w jaki sposób projektować, budować i eksploatować budynki, aby były oszczędne i przyjazne dla środowiska i ich użytkowników. Specjalizujemy się w certyfikacji LEED, BREEAM, WELL budynków nowych oraz istniejących. Oferujemy usługi w zakresie opracowania strategii raportowania niefinansowego ESG, Taksonomii UE, przeprowadzania analiz standardów Net Zero. Nasze doradztwo wspieramy poprzez szeroki zakres analiz eksperckich obejmujących modele i charakterystyki energetyczne. Nasi klienci to projektanci, wykonawcy, deweloperzy oraz zarządcy i właściciele budynków. Miejsce pracy: dowolne - praca zdalna

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pomoc w przeprowadzaniu procesów certyfikacji BREEAM oraz doradztwie w kwestiach zrównoważonego budownictwa;
  • worzenie i opracowywanie dokumentacji dotyczącej certyfikacji (w języku angielskim);
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów do analiz specjalistycznych procesów BREEAM;
  • odbywanie wizyt na budowach, udział w naradach i tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji z procesu budowy.

Wymagania

  • Jeżeli:
  • koncepcja zrównoważonego rozwoju nie jest Ci obca,
  • masz wiedzę z zakresu systemów HVAC oraz prowadzenia procesu budowlanego,
  • płynnie komunikujesz się w języku angielskim,
  • jesteś nastawiony/nastawiona na cel, samodzielny/samodzielna i dobrze organizujesz sobie pracę,
  • logicznie myślisz i nie boisz się rozmawiać przez telefon,
  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna przynajmniej 30 godzin w tygodniu.

Oferujemy

  • elastyczny grafik;
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie budownictwa zrównoważonego, zarządzania projektami oraz po stałą pracę po zakończonym stażu;
  • możliwość zdobycia akredytacji związanych z certyfikatami wielokryterialnymi BREEAM oraz dostęp do szkoleń;
  • pracę przy dużych i renomowanych projektach oraz możliwość dokładnego poznania procesu inwestycyjnego i budowlanego.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • biotechnologia
  • budownictwo
  • energetyka
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • do 31 lipca wypełnij formularz:
  • Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się najpóźniej do 31.07.2022 i umówimy na wideorozmowę.

Curriculum vitae