INŻYNIER PROCESU PRODUKCYJNEGO
FA Krosno S.A.
Krosno, Podkarpackie

praca 21 lutego, 12:40

Opis stanowiska

Jeśli chcesz pracować w zaawansowanym technicznie środowisku przemysłowym, jesteś zaangażowany, lubisz analizować i rozwiązywać problemy techniczne być może jesteś osobą, której szukamy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie i analiza ilościowych, wydajnościowych raportów produkcyjnych
  • Analiza przyczyn nieosiągnięcia celów
  • Opracowywanie działań poprawiających efektywność procesów i redukcji kosztów
  • Analiza przestojów maszyn, definiowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań w celu ich wyeliminowania
  • Standaryzacja procesów produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub podobne
  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu, zaangażowanie
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Dyspozycyjność i elastyczność

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe z zakresu inżynierii przemysłowej, inżynierii produkcji, inżynierii procesu
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat
  • Możliwość poznania i nauki nowoczesnych metod produkcji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w polskiej firmie
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajowe dla dzieci)
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae