Projektant przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED - STAŻ
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

staż 8 stycznia, 13:40

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k.Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni NA UMOWE O PRACĘ osobę BEZ DOŚWIADCZENIA ALE Z WIELKĄ AMBICJĄ i INTELIGENCJĄ oraz wykształceniem elektrycznym lub elektronicznym po politechnice lub studenta zaocznego politechniki do pracy w DZIALE PROJEKTOWANIA PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED. Praca polegać będzie na przygotowywaniu projektów oświetleniowych wraz z kalkulacjami oszczędności dla klientów biznesowych oraz publicznych. Wymagać będziemy przeprowadzania audytów oświetleniowych w obiektach przemysłowych , analizie potrzeb klientów w zakresie oświetlenia LED, przygotowywania ofert na nowe oświetlenie LED , projektowaniu i przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji pod nowe projekty oświetlenia LED w Dialux oraz analizy danych w Autocad ,wyliczaniu stopy zwrotu z inwestycji ,poszukiwaniu nowych klientów instytucjonalnych na wymianę starego oświetlenia na nowe LED oferowane prz ez LEDOLUX. Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, docelowo możliwy samochód służbowy oraz możliwość szybkiego awansu. Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana podstawowa znajomość innego języka obcego lub języka angielskiego.

• projektowanie ośiweltenia LED do przemysłu i na drogi

• Autocad , Dialux, chęc nauki , dobre oceny

Mile widziane

• prawo jazdy