Inżynier budowy - branża sanitarna
Inwentech Group Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 17 lutego, 10:31

Opis stanowiska

Firma Inwentech mająca siedzibę w Krośnie, działająca w branży HVAC, poszukuje osoby na stanowisko inżyniera budowy, niekoniecznie z doświadczeniem, który będzie wsparciem kierownika na budowie. Praca na terenie Krakowa. Zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy na www.inwentech.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • współpraca z kierownikiem budowy
  • nadzorowanie pracowników i podwykonawców
  • przygotowywanie kart zatwierdzenia materiałów
  • zamawianie materiałów
  • sporządzanie obmiarów robót
  • pozyskiwanie i analiza otrzymanych ofert od potencjalnych dostawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - inżynieria środowiska
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja pracy

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programów AUTOCAD / NORMA
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki
  • rozwój kariery
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych branży sanitarnej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Informacje dodatkowe

  • CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@inwentech.pl w tytule maila wpisując: Oferta pracy - inżynier budowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Curriculum vitae