Konsultant telefonicznego wsparcia klienta
Vimana sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 lutego, 10:16

Opis stanowiska

Czym będziesz zajmować się na co dzień: • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla Klientów firmy • Rejestracja i klasyfikacja przychodzących zgłoszeń • Aktywna współpraca z innymi działami wsparcia • Monitoring realizacji zgłoszeń • Monitoring rozliczeń z Klientami • Współpraca z Klientem

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów firmy
  • Rejestracja i klasyfikacja przychodzących zgłoszeń
  • Monitoring realizacji zgłoszeń
  • Monitoring rozliczeń z klientami
  • Współpraca z klientem

Wymagania

  • Wiedza z zakresu informatyki (budowa i konfiguracja PC, drukarki, system operacyjny Windows, Linux, sieci komputerowe
  • Biegłe posługiwanie się pakietem MS Office
  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Dowolna forma zatrudniona
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w innych działach firmy
  • Do wyboru: opieka medyczna w Medicover lub karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Wynagrodzenie

0 - 3400 PLN

Curriculum vitae