Praktykant/Praktykantka (Instalacje Elektryczne)
STRABAG Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka płatna 18 kwietnia, 14:02

Opis stanowiska

Oferujemy płatną praktykę pod okiem doświadczonego Kierownika projektu oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i szansę na dołączenie do zespołu STRABAG na dłużej. Do naszego biura w Rzeszowie pilnie poszukujemy praktykantów (specjalizacja instalacje elektryczne).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja zadań powierzonych przez kadrę kierowniczą kontraktu, wsparcie w nadzorowaniu współpracy z firmami podwykonawczymi,bliska współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów, bieżąca pomoc w prowadzeniu dokumentacji budowy oraz wykonywanie innych prac administracyjnych

Wymagania

  • Student/studentka po III roku studiów inżynierskich, specjalizacja: instalacje elektryczne, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), wysoka motywacja do nauki, rozwoju zawodowego i realizacji założonych celów, umiejętność współpracy w zespole, otwartość i przejmowanie inicjatywy w działaniu, mile widziana znajomość jęz. angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Oferujemy płatną praktykę pod okiem doświadczonego Kierownika Projektu oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i szansę na dołączenie do zespołu STRABAG na dłużej.

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae