Spedytor drogowy / Planista transportu
Grupa Twoja Kariera
Sucha Beskidzka, Małopolskie

praca 14 lutego, 18:26

Opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy transportowej z 50 letnią tradycją specjalizującej się w transporcie międzynarodowym flotą własną 50 pojazdów oraz spedycją międzynarodową. Poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor drogowy Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Planowanie i organizacja transportu w ruchu międzynarodowym flotą własną;
  • Wprowadzanie zleceń do systemu;
  • Poszukiwanie ładunków na pojazdy floty własnej;
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami i przewoźnikami;
  • Wysyłanie zleceń i monitorowanie ich przebiegu;
  • Rozwiązywanie problemów powstałych podczas procesu transportowego;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe- transport/logistyka;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  • Doświadczenie minimum 1 rok na samodzielnym stanowisku spedytora lub dyspozytora – warunek konieczny;
  • Znajomość czasu pracy kierowców – warunek konieczny;
  • Znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Sumienność, odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy;

Oferujemy

  • Stabilną i perspektywiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + premia;
  • Praca od poniedziałku do piatku w godzinach 8 – 16;
  • Kameralną i koleżeńską atmosferę w pracy;
  • Wsparcie systemów IT i narzędzi telematycznych w codziennych obowiązkach;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna Opieka Medyczna – Medicover;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae