Młodszy Inżynier Oprogramowania – Software
Bury Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 9 lutego, 18:17

Opis stanowiska

BURY Sp. z o.o. Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive w związku z silnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: Młodszy Inżynier Oprogramowania – Software

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Rozwijanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami automotive na systemy wbudowane• Programowanie mikrokontrolerów w języku C • Pisanie Unit testów, target testów, testów integracyjnych oraz testów w oparciu o wymagania do oprogramowania• Tworzenie planu testów, • Utrzymanie wytworzonego kodu

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, informatyka lub pokrewne• Znajomość języków programowania C, C++• Znajomość podstaw elektroniki • Wymagana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym + angielski techniczny (umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim)• Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • • Mile widziane doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów 8 i 32 bitowych Mile widziana umiejętność programowania w systemach czasu rzeczywistego (RTOS) oraz LINUX i/lub Windows• Mile widziane doświadczenie w pisaniu oprogramowania dla systemów wbudowanych• Mile widziana znajomość systemów komunikacji bezprzewodowej (BT, WiFi)• Mile widziana znajomość komunikacji przewodowej USB, UART, CAN• Mile widziana znajomość języka niemieckiego• Mile widziana znajomość systemów kontroli wersji (SVN, Git)

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę• Pracę w międzynarodowym środowisku• Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia• Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM• Udział w ciekawych i różnorodnych projektach• Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole• Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego/niemieckiego, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae