Konsultant ds. polityki zagranicznej i stosunków międzynarodowych w Regionalnym Ośrodku Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie
Fundacja Jagiellońska / Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 lutego, 14:01

Opis stanowiska

W związku z rozwojem naszej instytucji poszukujemy osoby na stanowisko konsultanta. Odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje (tylko CV) przesłane na adres: fundacja@jagiellonska.org Równolegle prowadzimy nabór na: - asystent/ka, link: https://pracujwkulturze.nck.pl/praca/asystent-ka-podroze-zagraniczne-biuro-w-rzeszowie-student-ka-20-26-lat/ - redaktor ds. wschodnich (Białoruś, Litwa, Łotwa), link: https://pracujwkulturze.nck.pl/praca/redaktor-ds-wschodnich-bialorus-litwa-lotwa-w-regionalnym-osrodku-debaty-miedzynarodowej-w-rzeszowie/

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:
  • - monitorowanie aktualnej sytuacji międzynarodowej obszaru Europy Środkowo-Wschodniej
  • - przygotowywanie komentarzy, wywiadów i debat eksperckich w formie zdalnej, stacjonarnej i hybrydowej
  • - opracowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych
  • - dbałość o prawidłowy obieg informacji

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe z zakresu stosunków międzynarodowych lub w kierunkach pokrewnych
  • - "lekkie pióro" i potrafisz przygotować przyciągające uwagę materiały informacyjne
  • - doświadczenie w wystąpieniach publicznych i organizacji wydarzeń
  • - podstawową znajomość narzędzi streamingowych i programów graficznych

Mile widziane

  • Dodatkowymi atutami będą:
  • - prawo jazdy
  • - angielski (nie wymagamy certyfikatu, ale dobrej znajomości w mowie i piśmie)
  • - inny język obcy (np. ukraiński lub dowolny „trójmorski”)
  • - od osób w wieku 20-26 nie wymagamy doświadczenia zawodowego, ale doświadczenia studenckiego lub w NGO
  • - w przypadku studentów możliwe zatrudnienie w niepełnym wymiarze

Oferujemy

  • Ze swojej strony zapewniamy stabilne zatrudnienie, twórcze zadania, wynagrodzenie stosowne do umiejętności i doświadczenia, możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze, pracę w formie stacjonarnej w naszym biurze w Rzeszowie, możliwość wykonywania części zadań zdalnie, wsparcie merytoryczne, możliwość uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

3000 - 5000 PLN

Curriculum vitae