Technolog programista
P.P.U.H. BRYK Witold Bryk
Jasionka, Podkarpackie

staż 2 lutego, 11:44

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie w projektowaniu procesów technologicznych,
  • zapoznanie się z procesami występującymi w dziale technologicznym,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej.

Wymagania

  • wykształcenie min. wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub pokrewne
  • znajomość podstaw oprogramowania do komputerowego wspomagania wytwarzania (mile widziany NX),
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem (głównie toczeni i frezowanie),
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność planowania organizacji pracy.

Oferujemy

  • pełne wdrożenie w siedzibie firmy,
  • możliwość zdobywania wiedzy każdego dnia,
  • aktywny staż – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
  • nadzór Opiekuna i wsparcie doświadczonych pracowników.

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae