Konstruktor Narzędzi
P.P.U.H. BRYK Witold Bryk
Jasionka, Podkarpackie

staż 2 lutego, 11:40

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie inżynierów w procesie projektowania,
  • zapoznanie się z procesami występującymi w dziale konstrukcyjno-technologicznym,
  • obsługa programów inżynierskich,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów,
  • udział w opracowywaniu technologii,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną,
  • rozwiązywanie bieżących problemów na produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie min. wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn,
  • znajomość podstaw konstrukcji narzędzi skrawających,
  • znajomość podstaw programów do komputerowego wspomagania projektowania CAD ( mile widziany NX lub Solid Edge),
  • znajomość rysunku technicznego maszynowego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zdolności manualne,
  • motywacja do rozwoju i aktywnego zdobywania doświadczenia,
  • chęć współpracy w grupie oraz kreatywność.

Oferujemy

  • pełne wdrożenie w siedzibie firmy,
  • możliwość zdobywania wiedzy każdego dnia,
  • aktywny staż – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
  • nadzór Opiekuna i wsparcie doświadczonych pracowników.

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae