Junior Software Developer - praca zdalna
Enfoglobe Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 1 lutego, 14:36

Opis stanowiska

Jesteśmy polsko-amerykańską firmą informatyczną z główną siedzibą w Gainesville na Florydzie, USA, a nasze polskie oddziały mieszczą się w Rzeszowie oraz w Białymstoku. Specjalizujemy się w tworzeniu platform internetowych, aplikacji mobilnych, symulatorów i multimediów. Realizujemy projekty dla klientów m.in. z branży medycznej, prawnej i budowlanej, a zaufali nam m.in. University of Florida, Indiana University, Uniwersytet Rzeszowski, Sąd Najwyższy Stanu Floryda, Gmina Miasto Rzeszów czy Słowacki Zarząd Dróg. Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy Junior Software Developera Prosimy o dołączenie CV oraz linku do swoich projektów (np. Github). W treści CV prosimy o dopisanie klauzuli RODO

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie oraz rozwijanie aplikacji webowych i mobilnych w oparciu o nowe technologie - EntityFramework / Core, ASP.NET Core 5.0 WebApi, MsSql, HTML, JS oraz Angular 13+, a dla aplikacji mobilnych Flutter 2.5+
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności do aktualnych systemów

Wymagania

  • Znajomość EntityFramework / Core, ASP.NET Core 5.0 WebApi, MsSql, HTML, JS oraz Angular 13+, a dla aplikacji mobilnych Flutter 2.5+

Mile widziane

  • Znajomość Asp.Net WebApi oraz MVC, AngularJS, CSS, a dla aplikacji mobilnych: Xamarin

Oferujemy

  • Rekrutacja online
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie
  • Zarobki 4210-6400 zł brutto - wynagrodzenie ustalane indywidualnie adekwatnie do posiadanej wiedzy, umiejętności i sprawności w wykonywaniu zadań
  • Elastyczny grafik dla studentów
  • Dowolna forma współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)
  • Pracę nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów (m.in. dla polskich i amerykańskich uczelni, amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, dużych kancelarii prawnych, placówek opieki zdrowotnej)

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

3300 - 6400 PLN

Curriculum vitae