Oferta pracy na stanowisko elektronika
SMG SOLUTIONS Sp. z o.o
Poznań, Wielkopolskie

praca 1 lutego, 11:41

Opis stanowiska

Elektronik w firmie SMG SOLUTIONS Sp. z o.o wykonuje naprawy elektronicznych urządzeń przemysłowych oraz realizuje projekty z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej na zamówienie i potrzeby klienta.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • naprawy podzespołów elektroniki przemysłowej
  • projektowanie urządzeń elektroniki przemysłowej
  • testowanie urządzeń elektroniki przemysłowej
  • wsparcie techniczne dla zespołów UR naszych klientów
  • analiza problemów technicznych naprawianych urządzeń i maszyn
  • zapewnienie realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe - kierunek elektronika i telekomunikacja lub pokrewne
  • znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość sterowników PLC, języków programowania, programów CAD
  • znajomość języków programowania(c, c++, c#)
  • znajomość programów CAD

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • zapewniamy rozwój poprzez szkolenie wewnętrzne i certyfikowane
  • tworzymy zgrany zespół oraz świetną atmosferę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Curriculum vitae