Oferta pracy na stanowisko programisty sterowników przemysłowych PLC
SMG SOLUTIONS Sp. z o.o
Poznań, Wielkopolskie

praca 1 lutego, 11:20

Opis stanowiska

Programista sterowników przemysłowych PLC w firmie SMG SOLUTIONS Sp. z o.o realizuje projekty w zakresie robotyzacji i automatyzacji linii produkcyjnych największych światowych koncernów motoryzacyjnych na terenie Polski oraz Niemiec.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • diagnostyka oraz programowanie sterowników PLC i paneli HMI
  • projektowanie, modyfikowanie, wdrażanie oprogramowania PLC
  • uczestnictwo w rozruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektryki oraz automatyki
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • kontrola oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • utrzymanie ruchu linii produkcyjnych oraz maszyn
  • realizacja projektów u klientów w kraju i za granicą
  • gotowość do wyjazdów w ramach projektów w kraju i za granicą
  • czynne prawo jazdy kat. B

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: automatyka i robotyka, elektrotechnika lub pokrewne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość sterowników przemysłowych firmy Siemens

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • zapewniamy rozwój poprzez szkolenie wewnętrzne i certyfikowane
  • tworzymy zgrany zespół oraz świetną atmosferę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)
  • niemiecki (podstawowy)

Curriculum vitae