Analityk Biznesowo-Systemowy (Biuro Rocket)
Bank Pekao S.A.
Warszawa, Mazowieckie

praca 31 stycznia, 15:27

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiadać za: • Współpracę z zespołami projektowymi składającymi się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym • Planowanie i realizację testów funkcjonalnych i wydajnościowych • Identyfikację oraz rozwiązywanie problemów pojawiających się w bieżącej pracy • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT oraz odpowiedzialność za ich jakość i spójność • Inne zadania związane z analizą, utrzymaniem i rozwojem systemów w ramach posiadanych kompetencji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Współpraca z zespołami projektowymi składającymi się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym
  • Planowanie i realizację testów funkcjonalnych i wydajnościowych
  • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów pojawiających się w bieżącej pracy
  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT oraz odpowiedzialność za ich jakość i spójność
  • Inne zadania związane z analizą, utrzymaniem i rozwojem systemów w ramach posiadanych kompetencji

Wymagania

  • Orientujesz się w zagadnieniach związanych z głównymi systemami transakcyjnymi w Banku
  • Posiadasz wiedzę z zakresu bankowości
  • Potrafisz pisać proste zapytania SQL-owe
  • Masz doświadczenie w zakresie implementacji zmian w systemach
  • Masz zdolności analityczne w zakresie identyfikowania wymagań biznesowych i przekładania ich na rozwiązania IT
  • Środowisko Agile, SCRUM, DevOps nie jest Ci obce
  • Posiadasz umiejętności interpersonalne (chęć rozwoju, zaangażowanie, inicjatywa, zdolność uczenia się, umiejętności komunikacyjne)
  • Masz pasję, zaangażowanie, inicjatywę w realizacji powierzonych zadań
  • Posiadasz wykształcenie wyższe min. inżynierskie o profilu ścisłym (preferowane kierunki: informatyczny, matematyczny, fizyczny)
  • Znasz język angielski na poziomie B1/B2
  • Cechuje Cię samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • Umiesz pracować w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Pracę w systemie hybrydowym (Centrala znajduje się w Warszawie)
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • matematyka

Curriculum vitae