Full Stack .Net Developer
VSoft
Kraków, Małopolskie

praca 31 stycznia, 13:23

Opis stanowiska

W pracy wykorzystujemy: - Continuous Integration - Continuous Deployment - Code Review - Azure DevOps/GIT - JIRA, TeamCity

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Twoja rola:
  • Będziesz członkiem Scrumowego zespołu, który ma za zadanie rozwijać aplikację z domeny finansowej dotycząca oceny ryzyka kredytowego,
  • Do Twoich obowiązków należeć będzie projektowanie i implementacja funkcjonalności w oparciu o platformę .NET oraz dbałość o jakość kodu
  • Zadania które będziesz wykonywał związane będą z warstwą front-end oraz backend , a spora ich część będzie polegać na modernizacji istniejących rozwiązań,
  • Będziesz mieć wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach, także będziesz mógł zmienić projekt.

Wymagania

  • Dobrze odnajdziesz się w zespole jeśli:
  • Masz co najmniej 3-lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w środowisku .NET,
  • C# i .NET nie są Ci obce, dodatkowym plusem będzie znajomość ASP.NET MVC oraz ASP.NET WebForms,
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z technologiami frontendowymi typu jQuery, VUE.js, React.js,
  • Znasz HTML, CSS, Javascript/TypeScript,
  • Rozwój i stałe podnoszenie kompetencji jest dla Ciebie istotne,
  • Praca w zespole jest czymś co motywuje Cię do działania.
  • Nie bez znaczenia pozostaje dla nas również znajomość NPM, Webpack, Sass, LESS, a także zasad RWD oraz UX.

Oferujemy

  • Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Bo VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki),
  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej, darmowy parking, strefy relaksu, brak dress cod
  • Zadbamy o Twój rozwój (udział w szkoleniach, konferencjach, wewnętrzna konferencja VSoft Fest, biblioteka firmowa).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae