Remote BI Developer
NMI ERP sp. z o. o.
Kraków, Małopolskie

praca 27 stycznia, 16:57

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Remote BI Developer, jest odpowiedzialna za wykorzystywanie danych i przekształcanie ich w informacje, które służą do wyciągania wniosków, mających na celu ulepszenie funkcjonowania przedsiębiorstwa. BI Developer jest pośrednikiem między światem IT i biznesu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - projektowanie, rozwijanie i wdrażanie dashboardów analizy biznesowej przy użyciu technologii Microsoft Power BI,
  • analiza zewnętrznych źródeł danych w celu ich integracji z istniejącymi zbiorami danych, a następnie stworzenie wydajnej konstrukcji w Power BI
  • - obsługa Power Query w celu oczyszczania, przenoszenia i załadunku danych w Power BI tj. Upraszczanie modeli, modyfikacja danych,
  • - budowa atrakcyjnych, interaktywnych i funkcjonalnych raportów opartych na danych, z których płynąć będzie wartość biznesowa,
  • - utrzymywanie procesów zachodzących w Power BI, przez analizę, projektowanie i rozwój, aż po ich wdrożenie i utrzymanie,
  • - szkolenie członków zespołu oraz klientów w zakresie platformy Power BI.

Wymagania

  • -znajomość Microsoft Power BI, Power Query,
  • -dobra znajomość anielskiego,
  • - umiejętność komunikacji,
  • - praca samodzielna i w zespole.

Mile widziane

  • -znajomość JAVA, SQL, MS Dynamics NAV/BC,
  • -pracowitość,
  • -umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • -prywatna opieka medyczna,
  • -abonament sportowy,
  • -miła atmosfera,
  • -praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • -projekty międzynarodowe,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae