Administrator Systemów IT
Info-Projekt IT Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 27 stycznia, 15:29

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem infrastruktury informatycznej; • Administracja serwerami bazodanowymi MS SQL;• Administracja web-serwerami IIS;• Administracja w zakresie Reporting Services i Tableau;• Monitoring, analiza oraz usuwanie podatności bezpieczeństwa;• Udział i wsparcie techniczne we wdrażaniu projektów informatycznych.• Tworzenie dokumentacji i przygotowanie instrukcji w bazie wiedzy• Wsparcie cyklicznych procesów IT (patching, backup, recovery) w obrębie infrastruktury serwerowej oraz HCI/VM;• Automatyzacja i optymalizacja procesów z wykorzystaniem skryptów;• Wdrożenia nowych lub rozwój istniejących funkcjonalności systemów informatycznych;• Współpraca/komunikacja z zespołami projektowymi USA, Europa, Polska;• Udział w projektach jako Członek Zespołu Projektowego;

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Informatyka, Inżynieria Systemowa;• Min. 2-letnie doświadczenie w administrowaniu systemami IT;• Bardzo dobra znajomość środowisk MS SQL;• Praktyczna znajomość Reporting Services i Tableau;• Praktyczna znajomość środowisk IIS;• Praktyczna znajomość Windows Server;• Praktyczna znajomość Active Directory;• Monitorowanie bezpieczeństwa w systemach IT;• Rozwiązywanie incydentów oraz awarii IT;• Znajomość zagadnień ITIL (certyfikacja ITIL Fundation mile widziana)• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;• Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność;

Mile widziane

  • • Umiejętność zarządzania czasem• Umiejętność pisania skryptów PowerShell i SQL;• Doświadczenie pracy w Gitlab;• Doświadczenie w zarządzeniu VMWare;

Oferujemy

  • • Pracę w trybie hybrydowym (zdalnie + on-site)• Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży• Samodzielną i odpowiedzialną pracę, dynamiczną i pełną wyzwań• motywacyjny system wynagrodzeń

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae