Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim lub angielskim
Special Steels Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 26 stycznia, 13:38

Opis stanowiska

Nasza firma została założona w 1993 roku i od ponad 28 lat słynie z wysokiej jakości materiałów, krótkich terminów dostaw oraz zadowolenia klientów w zakresie formatek stalowych. Do naszego oddziału w Rzeszowie poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - sprzedaż produktów stalowych - telefoniczna i mailowa obsługa klientów- sporządzanie ofert - obsługa zamówień- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych- pozyskiwanie nowych klientów - współpraca z oddziałem w Niemczech- działania marketingowe- obserwacja rynku

Wymagania

  • - dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny- bardzo dobra znajomość języka polskiego – wymóg konieczny- samodzielna organizacja pracy- komunikatywność- umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem- dobra znajomość obsługi komputera: Outlook, Excel, Word

Mile widziane

  • - wyższe wykształcenie- doświadczenie w sprzedaży / branży stalowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • - ciekawą i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych - atrakcyjne wynagrodzenie - przyjazną atmosferę pracy- wdrożenie, szkolenia; możliwości rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria materiałowa
  • logistyka
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae