Specjalista ds ochrony środowiska
Sweco Polska sp. z o.o., Biuro w Rzeszowie
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 stycznia, 20:23

Opis stanowiska

Specjalista prowadzący nadzór nad realizacją zaleceń decyzji środowiskowych oraz przestrzeganiem obowiązujących przepisów ochrony środowiska podczas realizacji inwestycji na terenie Rzeszowa.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • nadzór i konsultacje w sprawach związanych z ochrona środowiska przy realizacji projektu inwestycyjnego

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, znajomość ustaw i rozporządzeń z zakresu ochrony środowiska, w szczególności prawo ochrony środowiska, ustawa o odpadach. Znajomość zagadnień dotyczących wywozu i utylizacji gruzu, metod remediacji gruntu, ochrony gleby i wód powierzchniowych, ochrony zieleni.

Oferujemy

  • współpraca przy projekcie inwestycyjnym na okres ok. 1,5 roku

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae