Absolwent - Junior Field Engineer
Kelly Services
Tarnów, Małopolskie

praca 25 stycznia, 16:07

Opis stanowiska

Dla Klienta z branży medical devices poszukuję Absolwenta na stanowisko Junior Field Engineer ✔ Jeżeli jesteś świeżo po studiach inżynierskich (Elektronika, Medical Engineering, Medical Devices Engineering lub podobne) ✔Chcesz się rozwijać w przyszłościowej branży, której przyświeca wspaniały cel - ratowanie ludzkiego życia ✔Szukasz pierwszej pracy, w której na co dzień będziesz chłonąć wiedzę od najlepszych w branży ✔Interesuje Cię praca w terenie; wyjazdowa, przy ciekawych projektach, gdzie codziennie czekają na Ciebie nowe wyzwania ✔Jesteś gotowy na częste podróże (od Tarnowa, Krakowa aż po Katowice, Lublin) ✔Znasz angielski na poziomie komunikatywnym APLIKUJ!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - odpowiedzialność za opanowanie roli inżyniera serwisu terenowego w zakresie instalacji i serwisowania wszystkich produktów na wyznaczonym terytorium- przekazywanie Kierownikowi Serwisu informacji zwrotnych o wszelkich problemach, rozwiązaniach lub możliwościach,- gotowość do pracy zgodnie z wymaganiami w terminach i lokalizacjach podyktowanych potrzebami klienta- przeprowadzanie naprawy w akceptowalnych ramach czasowych, jednocześnie dbając o usatysfakcjonowanie klienta

Wymagania

  • - ukończone studia wyższe lub ostatni rok studiów w pokrewnej dyscyplinie inżynierskiej- możliwość podróżowania w kraju - lokalizacje jak Tarnów, Kraków, Katowice, Lublin- doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne- język angielski w stopniu komunikatywnym – poziom B2- motywacja i zaangażowanie w stosunku do pracodawcy i wykonywanych zadań- prawo jazdy

Oferujemy

  • - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- ciągłe możliwości rozwoju, które zainspirują Cię do rozwoju zawodowego i osobistego- stałe wsparcie i jasna ścieżka rozwoju od pierwszego dnia- pełne szkolenie i niezbędny sprzęt,- dodatkowe świadczenia m.in.: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • inżynieria medyczna
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae