Technik serwisu urządzeń drukujących
XERREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 stycznia, 09:56

Opis stanowiska

Technik serwisu urządzeń drukujących Miejsce pracy: Rzeszów (woj. podkarpackie) Termin składania aplikacji: Aplikacje należy składać na adres e-mail: praca@xerrex.pl lub w siedzibie firmy W temacie e-maila prosimy wpisać: Technik serwisu urządzeń drukujących

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa serwisowa kserokopiarek i drukarek• Przygotowanie i uruchamianie urządzeń do sprzedaży • Dostawa urządzeń do klienta oraz przeszkolenie z zakresu obsługi• Instalacja urządzeń w środowisku sieciowym klienta• Rozwiazywanie problemów technicznych, sprawdzanie, testowanie,

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność sprawnego poruszania się samochodem• Zdolności manualne i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych • Podstawowa wiedza z obszaru IT dotycząca instalacji urządzeń w sieci i na komputerach • Znajomość minimum podstawy języka angielskiego• Doświadczenie w branży mile widziane

Oferujemy

  • Specjalistyczne szkolenia produktowe • Pracę w stabilnej firmie• Pełne wyposażenie stanowiska pracy• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • mechanika
  • mechatronika

Wynagrodzenie

3000 - 4450 PLN

Curriculum vitae