Program mentoringowy Data Talent Lab
PwC
Rzeszów, Podkarpackie

staż 24 stycznia, 09:55

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w Data Talent Lab - innowacyjnym programie mentoringowym dla studentów, który pokaże Ci prawdziwe oblicze Data Analytics w biznesie. W trakcie V edycji programu możesz poznać ścieżkę "Data Engineering" bądź "Business Intelligence i Design"! Nasz zespół Data Analytics jest jednym z największych w Polsce! To ponad 100 specjalistów o profilach takich jak Data Scientist, ML Engineer, UI/UX Designer, BI Developer, Data czy Software Engineer – uwielbiających przekładanie problemów biznesowych na aplikacje oparte o dane i modelowanie. U nas można uczyć się biznesu od najlepszych!

• Rola:Analizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłoszonych przez użytkowników Salesforce (L2); Przypisywanie zgłoszeń oraz zarządzanie kontami, jak i uprawnieniami użytkowników; Przygotowywanie raportów i dashboardów;Współpraca z innymi działami w zakresie obsługi aplikacji biznesowej.

• Wymagania:Jesteś studentem min. 2 roku lub absolwentem studiów wyższych kierunków ścisłych (Informatyka, Ekonometria, Matematyka, Fizyka bądź inne pokrewne);Cechujesz się analitycznym myśleniem oraz łatwością w nawiązywaniu relacji;Praktycznie znasz bazy danych i język SQL;Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim; Jesteś dostępny na min. 30h w tygodniu;Mile widziane: pierwsze doświadczenie z systemem CRM lub znajomość Salesforce.

• Oferujemy:Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością pozostania z nami na dłużej;Atrakcyjny pakiet szkoleń specjalistycznych i jasna ścieżka rozwoju kariery, a także dofinansowanie w certyfikacji;Udział w inicjatywach ogólnofirmowych oraz wydarzeniach i eventach integracyjnych;Wsparcie Buddy’iego w trakcie Twojego okresu wdrożenia;

staż

umowa zlecenie / o dzieło