Asystent projektanta branży sanitarnej
E4E sp. z o. o. Sp kom.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 stycznia, 14:55

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby chętnej do pracy i pozyskania wiedzy. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał / miała możliwość uczestniczyć przy tworzeniu ciekawych projektów. Zdobyć wiedzę i doświadczenie jednocześnie uczestnicząc w ambitnych projektach takich jak np. budowa zespołu budynków mieszkalno-usługowych w Centrum Krakowa o powierzchni ponad 30 000m2 w którym jesteśmy głównym projektantem instalacji. W naszym zespole nauczysz się: - projektowania instalacji wod-kan - projektowania instalacji przeciwpożarowych - projektowania instalacji grzewczych - projektowania instalacji wentylacyjnych - projektowania instalacji sprężonego powietrza innych jeżeli będą niezbędne. Większość osób które trafiły do naszego biura w trakcie studiów zostaje naszymi pracownikami, ty także masz taką możliwość.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zdobywanie wiedzy
  • Przygotowywanie rysunków
  • Przygotowywanie obliczeń

Wymagania

  • Podstawowa znajomość programów inżynierskich
  • Chęć do pracy i nauki
  • Oczekujemy że zostałeś inżynierem z pasji do tworzenia

Mile widziane

  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Nauczymy cię obsługi programów inżynierskich
  • Nauczymy cię podejścia do trudnych zagadnień projektowych
  • Pokażemy wygląda proces projektowania skomplikowanych technicznie obiektów.

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • energetyka
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Wynagrodzenie

2550 - 3000 PLN

Curriculum vitae