Administrator sieci IT
ZETO Rzeszów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 stycznia, 17:02

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • 1. projektowanie, administrowanie, zarządzanie urządzeniami i systemami sieci LAN, WAN, WIFI, VPN 2. rozwiazywanie problemów związanych z siecią komputerową i oprogramowaniem 3. udział w tworzeniu i implementacji architektury i rozwiązań systemów IT 4. wykonywanie prac związanych z utrzymaniem sprawności systemów sieciowych i komputerowych, instalacja systemów operacyjnych 5. udział w projektach obejmujących: wdrażanie usług IT w nowych organizacjach i lokalizacjach; rekonfigurację i optymalizację usług sieciowych; rozwój infrastruktury IT 6. usuwanie awarii i incydentów w infrastrukturze teleinformatycznej 7. sporządzanie dokumentacji technicznej/projektowej z przeprowadzonych działań

Wymagania

  • 1. wykształcenia z zakresu informatyki lub dziedzin pokrewnych 2. znajomości wirtualizacji: głównie VMware - zarządzanie klastrem HA 3. dobrej znajomości systemów Windows 7/10 4. umiejętności szybkiego pozyskiwania i praktycznego stosowania wiedzy technicznej 5. chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji i wdrażania nowych rozwiązań 6. umiejętności pracy w zespole 7. czynnego prawo jazdy kat. B i gotowości do podróży służbowych

Mile widziane

  • 1. znajomość Hyper-V 2. znajomość Veeam 3. znajomość rozwiązań sieciowych: NAT, Firewall, VLAN, WLAN, VPN - L2tp, IPsec 4. podstawowa znajomość rozwiązań SAN (umiejętność konfiguracji: FC/iSCSI, przełączniki SAN FC)

Oferujemy

  • 1. pracę w organizacji z tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku 2. środowisko pracy oparte na współpracy, zaangażowaniu, przyjaznej atmosferze 3. możliwość realizowania własnych autorskich pomysłów, elastyczność we wdrażaniu zmian 4. udział w szkoleniach dedykowanych do danego obszaru 5. dostęp do wiedzy, narzędzi, ekspertów z obszaru 6. możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także czerpania od innych 7. współpracę w oparciu o dowolną formę umowy 8. dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny) 9. benefity takie jak: dofinansowanie do karty multisport, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka

Curriculum vitae