Pracownik biurowy - asystent przygotowania produkcji (k/m) - praca dorywcza
Special Steels Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 stycznia, 13:29

Opis stanowiska

Nasza firma została założona w 1993 roku i od 28 lat słynie z wysokiej jakości materiałów, krótkich terminów dostaw oraz zadowolenia klientów w zakresie formatek ze stali nierdzewnych. Naszym celem jest ciągły rozwój na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - tworzenie planów rozkroju bloków stalowych ciętych na piłach taśmowych w kierunku poziomym oraz pionowym pod wymiary formatek/kostek zamówionych przez klientów
  • -planowanie maszynowe zamówień klientów

Wymagania

  • myślenie w perspektywie przestrzennej / 3D; predyspozycje techniczne i matematyczne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny (preferowany j. niemiecki)
  • dobra znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • dobra organizacja pracy wiążąca się z dotrzymywaniem terminów, odpowiedzialnością oraz świadomością kosztów
  • umiejętność analitycznego i przewidującego myślenia i działania
  • komunikatywność, i „elastyczność”

Oferujemy

  • Jeśli jesteś zmotywowaną i otwartą osobą, oczekujesz ciekawego i odpowiedzialnego stanowiska, dobrej atmosfery w pracy oraz wynagrodzenia adekwatnego do osiąganych wyników, prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (najlepiej w j. niemieckim lub angielskim) wraz z podaniem swoich oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria materiałowa
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae