Likwidator Szkód Majątkowych
Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEX
Warszawa, Mazowieckie

praca 20 stycznia, 11:03

Opis stanowiska

Jeżeli czujesz, że już najwyższy czas wstać od biurka i ruszyć w teren, aby dowiedzieć się dlaczego wybuchł pożar, zawalił się budynek lub jaka jest siła niszcząca wiatru, a do tego potrafisz dążyć do uzyskania odpowiedzi na wszystkie ważne pytania oraz pracować w grupie, to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie! Firma będąca liderem w zakresie likwidacji szkód korporacyjnych dotyczących ubezpieczeń majątkowych, technicznych, budowlano – montażowych i odpowiedzialności cywilnej, współpracująca z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ustalanie przyczyn i zakresu powstałych uszkodzeń z badaniem okoliczności zaistnienia zdarzeń szkodowych
  • ocena stanu technicznego budynków, budowli i urządzeń technicznych
  • współpraca z przedstawicielami największych na rynku polskim firm ubezpieczeniowych i brokerskich
  • sporządzanie wycen, opinii oraz raportów
  • prowadzenie korespondencji z uczestnikami procesów likwidacji szkód
  • bieżąca obsługa i kontrola prowadzonych spraw

Wymagania

  • studenci ostatnich roczników oraz absolwenci kierunków związanych z budownictwem
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę etatową na stanowisku „Likwidator szkód korporacyjnych” w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (praca w biurze w Warszawie lub we Wrocławiu)
  • optymalne łączenie pracy zza biurka z pracą w terenie
  • możliwość zdobywania wiedzy technicznej i ubezpieczeniowej od najlepszych specjalistów w branży
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae