Konstruktor
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 18 stycznia, 12:59

Opis stanowiska

Praca w Biurze Technologicznym na wydziale Modelarni. Opis stanowiska: - projektowanie nowego oprzyrządowania modelowego - wprowadzanie zmian konstrukcyjnych - tworzenie brył w systemie NX CAD - opracowanie dokumentacji technologicznej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - projektowanie nowego oprzyrządowania modelowego
  • - wprowadzanie zmian konstrukcyjnych

Wymagania

  • - umiejętności swobodnego posługiwania się oprogramowaniem CAD
  • - umiejętności modelowania bryłowego 3D
  • - dobrej znajomości programu NX
  • - dobrej znajomości rysunku technicznego
  • - zdolność analitycznego myślenia, definiowania i rozwiązywania problemów
  • - mile widziana znajomość zagadnień odlewniczych

Oferujemy

  • Co zapewniamy:
  • - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • - benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)
  • - możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę
  • - możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego i wyższego szczebla)
  • - stabilne, długotrwałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae