Konstruktor ogrodów zimowych
PREFAB VERANDA POLSKA SP. Z O.O.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 17 stycznia, 22:29

Opis stanowiska

Prefab Veranda Polska jest producentem ogrodów zimowych, z 30-letnim doświadczeniem w ich projektowaniu i prefabrykacji. W związku z rozwojem Spółka poszukuje osoby na stanowisko Konstruktora ogrodów zimowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowanie dokumentacji ofertowej do zamówienia wraz z kontrolą wykonalności technicznej, obliczeniami końcowymi i podstawowymi planami budowy dla klientów
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Tworzenie dokumentacji w oparciu o nowoczesne rozwiązania informatyczne
  • Udział w ciągłym doskonaleniu produktu i procesów firmy
  • Udział w tworzeniu instrukcji technicznych i filmów dla „cyfrowej platformy szkoleniowej” jako wsparcie dla klientów, jak również dokumentów handlowych, broszur, instrukcji
  • Możliwe wyjazdy służbowe poza granice kraju na kilka dni np. targi budowlane

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej
  • znajomość statyki konstrukcji
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • przynajmniej podstawowa znajomość programu AutoCAD lub podobnego
  • zdolności analityczne
  • samodzielność, zaangażowanie
  • staranność i dokładność

Oferujemy

  • rozwój kompetencji w zakresie nowoczesnych programów projektowych
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • bonus jakościowy
  • dodatek wakacyjny
  • dodatek świąteczny
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • świeże owoce przez cały tydzień
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość nauki i doskonalenia języka obcego
  • kontakt ze współpracownikami za granicą
  • elastyczne godziny pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae