Tester Oprogramowania
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 stycznia, 15:13

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności.
  • Badanie zgłaszanych problemów produkcyjnych.
  • Testowanie i rozwój oprogramowania terminalowego.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe- preferowany kierunek: Informatyka lub pokrewne.
  • Minimum2 letnie komercyjne doświadczenie zawodowe w obszarze testów/ QA.
  • Znajomość zasad działania sieci Ethernet/WiFi/GPRS.
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem specyfikacji technicznych (głównie w języku angielskim).
  • Znajomość języka angielskiego min. poziom B1/B2 umożlwiający prace z dokumentacją techniczną.
  • Znajomość podstaw algorytmiki oraz baz danych.
  • Doświadczanie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami i śledzeniem problemów.
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu testowania.
  • Dobra znajomość SQL.

Mile widziane

  • Podstawowe umiejętności programowania.
  • Znajomość specyfiki pracy z systemami wbudowanymi.

Oferujemy

  • Zdobywasz różnorodne doświadczenie
  • Jesteś obecny/-a w projekcie od zbierania wymagań aż do końcowej prezentacji
  • Jesteś pod opieką Team Leader’a, który wspiera Cię w rozwoju
  • Masz wpływ na procesy w projekcie
  • Możesz korzystać z wewnętrznych warsztatów, wspólnych przygotowań do certyfikacji
  • W swojej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego
  • Umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnej MBO

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae