Operator Systemów
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 stycznia, 15:06

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Monitorowanie wydajności systemów przy wykorzystaniu dostarczonych narzędzi;
  • Uruchamianie akcji naprawczych na bazie incydentów i problemów wykrytych narzędziami monitoringu;
  • Kontrolowanie przebiegu procesów finansowych i rozliczeniowych;
  • Prowadzenie nadzoru nad komunikacja sieciową;
  • Konsultowanie działań z Administratorami systemów;
  • Raportowanie błędów i niezgodności pracy systemów oraz narzędzi informatycznych zgodnie
  • z obowiązującymi procedurami.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi oraz łącznością u użytkowników.
  • Wspieranie pracowników firmy w zakresie wykonywanych zadań za pomocą dostępnych narzędzi informatycznych.

Wymagania

  • Absolwent studiów technicznych (Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka, Elektrotechnika);
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, Office;
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość systemu Linux;

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego;
  • umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnej MBO;
  • program wdrożenia i opiekę mentora oraz możliwości awansu;
  • szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje;
  • dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego i wiele innych…

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae