Projektant Oświetlenia LED na lampach LEDOLUX do przemysłu i na drogi
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 17 stycznia, 10:12

Opis stanowiska

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k. Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni aktualnych studentów kończących wkrótce uczelnię , dziennych lub zaocznych z AMBICJĄ DO NAUKI i INTELIGENCJĄ ORAZ ZNAMOŚCIĄ PROGRAMU DIALUX w DZIALE PROJEKTOWANIA PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED. Praca polegać będzie na przygotowywaniu projektów oświetlenia LED dla przemysłu i na drogi , przeprowadzanie symulacji i wizualizacji oraz wyliczenia norm oświetlenia dla zadanych tematów. Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczną pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, możliwość dostosowania okresów pracy do zajęć na studiach, docelowo możliwy samochód służbowy oraz możliwość szybkiego awansu. Gwarantujemy dla najlepszych stabilną i dobrze płatną pracę po studiach . Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana znajomość , innego języka obcego lub języka angielskiego

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Praca w zakładzie w Rogoźnicy lub w domu, pn-pt 9-16 .

Wymagania

  • Znajomość programu DILAUX oraz umiejętność uczenia sie oraz ambicja

Mile widziane

  • znajomość programu Autocad i języka obcego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy dostosowany do zajęć , karierę zawodową w firmie po studiach , awanse i szkolenia

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • inżynieria środowiska

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae